V zimě do vyhřátého Abú Dhabí z Budapešti
24.6.2020

V zimě do vyhřátého Abú Dhabí z Budapešti

1 763

O této nabídce

Levnojízda maďarského nízkonákladového dopravce Wizz Air pokračuje. Další velmi lákavá nabídka vyzývá k výletu míří do Perského zálivu. Zpáteční letenky z Budapešti do Abú Dhabí můžete zakoupit za bezkonkurenčních 1 763 Kč. Tato cena platí pouze pro členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte budete si muset několik stovek připlatit. Jestliže poletíte alespoň ve dvou osobách, doporučujeme členství zakoupit (nejen, že ušetříte už při prvním letu, ale rozhodně se také vyplatí do budoucna). Termíny jsou dostupné od prosince 2020 do března 2021 – tedy v době, která je pro návštěvu oblasti Perského zálivu naprosto ideální,. Tou dobou totiž v oblasti nepanují spalující vedra, jako tomu je v letních měsících. Před cestou se určitě nezapomeňte mrknout do našeho průvodce Spojenými arabskými emiráty.

Proč letět do Abú Dhabí?

Hlavní město Spojených Arabských Emirátů, Abú Dhabí, se rozprostírá od pobřeží Perského zálivu až do nádherné pouštní oblasti Al Dhafra. Ať už vás lákají luxusní letoviska táhnoucí se písečnými dunami a chladnými oázami, nekonečné písečné pláže, bohatá arabská kultura nebo surfování na písečných dunách, je tato destinace přesně pro vás. Město se také může pyšnit titulem Numbeo’s Safe City Index za nejbezpečnější město na světě.

 • Rezervujte: přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2020 – březen 2021
 • Termíny:
  • 2. – 11. prosinec za 2 485 Kč (2 830 Kč bez WDC)
  • 15. – 22. leden za 1 943 Kč (2 289 Kč bez WDC)
  • 10. – 26. únor za 1 763 Kč (2 104 Kč bez WDC)
  • 1. – 5. březen za 1 943 Kč (2 289 Kč bez WDC)

Ubytování

Noclehy ve Spojených arabských emirátech hledejte klasicky na Bookingu či Hotels či AirBnB. Svůj pobyt můžete zvolit například v tomto čtyřhvězdičkovém hotelu Novotel za 994 Kč/os./noc nebo třeba v Millennium Central Al Mafraq rezortu za 1 023 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pro výlety mezi písečné duny rozhodně doporučujeme zapůjčit vlastní vůz. Přehled nejlepších nabídek aut k zapůjčení najdete v naší autopůjčovně. 

Náhled zpátečních letenek z Budapešti do Abú Dhabí za 1 763 Kč

V zimě do vyhřátého Abú Dhabí z Budapešti


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)