V září do jižního Norska: z Krakova do Stavangeru
16.6.2023

V září do jižního Norska: z Krakova do Stavangeru

642

O této nabídce

Majestátní fjordy a dechberoucí scenérie, na které nikdy nezapomenete – takové je jižní Norsko, kam nyní ulovíte letenky za skvělou cenu. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky z Krakova do Stavangeru, který leží na jihozápadě země a je perfektním výchozím bodem pro návštěvu nejvíc ikonických míst Norska. Letenky jsou k mání za 642 Kč po celé září, kdy rotace připadají vždy na úterý a sobotu. Zaleťte si za zážitky například od 2. do 9. září.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si přikoupíte od 1 064 Kč za jeden směr (v rámci služby Wizz Priority) a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 984 Kč v jednom směru.

Jako vždy platí, že na nejnižší ceny u Wizz Airu dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu. Cestujete-li alespoň ve dvou, či plánujete-li létat s Wizz Airem častěji, zakoupení členství se vám vyplatí již u první zpáteční letenky.

Dechberoucí příroda jižního Norska

Vychutnejte si vřelou severskou atmosféru, omrkněte staré město, přístav a jedno z úchvatných muzeí. Stavanger je ale především ideální branou do světa trollů a lesních víl, tak se vydejte na procházku přes majestátní hory tyčící se nad vodami Lysefjordu a dechberoucí krajinou. Zastavte se na stolové vyhlídce Preikestolen nebo poslechněte volání divočiny a pokračujte až do zapomenutého Lysebotnu. Tou pravou výzvou je drsný Kjeragbolten, kámen uvízlý vysoko mezi dvěma skalami nad děsivou kilometrovou propastí. Troufnete si na něj?

Podmínky pro cestování

Cesty do Norska

Vstup do Norska je již zcela bez omezení, nepotřebujete očkování, test ani formulář. Aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ke všem ikonickými místům se hravě dostanete díky půjčenému autu, které si rezervujte přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího auta vás na týden v září vyjde od 7 538 Kč.

Náhled letenky z Krakova do Stavangeru za 642 Kč
V září do jižního Norska: z Krakova do Stavangeru

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)