V business class do Dominikánské republiky (Santo Domingo)
13.8.2022

V business class do Dominikánské republiky (Santo Domingo)

28 180

O této nabídce

Pěknou nabídku letenek v prémiové cestovní třídě si pro cestovatele připravila španělská aerolinka Iberia. V jejím rezervačním systému můžete aktuálně ulovit zpáteční letenky v „obchodní třídě“ z německých letišť do Dominikánské republiky za ceny, které odpovídají polovině těch standardních. Zaleťte si z Berlína nebo Mnichova do Santo Dominga v „business class“ za 28 180 Kč během hlavní sezony. Akční letenky jsou dostupné převážně na únor a březen – tedy ideální dobu k výletu za teplým počasím do Karibiku. Routing v obou směrech zahrnuje dva přestupy (jeden v Madridu a druhý na Floridě v Miami).

Letenky vystavené v rezervační třídě „I“ vám navíc přinesou 150 % mil do věrnostních programů největších dopravců z letecké aliance „Oneworld“ (AAdvantage od American Airlines, Executive Club od British Airways a Iberia Plus právě od španělské aerolinky). Případě také 125 % do Privilege Clubu od Qatar Airways.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky
  • skvělý catering během letu (vč. alkoholických nápojů)
  • možnost navštívit letištní salonky
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla
  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených (á 32 kg /ks) + 2 ks příručních
  • Dostupnost: únor & březen 2023
  • Příkladové termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikánské republiky

Za účelem cestování do Dominikánské republiky není třeba žádných dokladů bezinfekčnosti. Postačí vám vyplněný formulář. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dominikánské republice“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes Houston potřebovali doklad o očkování + elektronickou registrace ESTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a je možné, že i pravidla pro cestování do USA budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Santo Dominga za 28 180 Kč

V business class do Dominikánské republiky (Santo Domingo)


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)