USA: z Vídně do Miami na Floridě
29.11.2021

USA: z Vídně do Miami na Floridě

10 587

O této nabídce

Spojené státy americké se očkovaným cestovatelům otevřely již na začátku listopadu, nicméně zajímavých letenkových akcí s cílem na Floridě je zatím jako šafránu. Proto nelze neupozornit na aktuální zajímavý tarif aerolinky Air France (marketingově v globálním rezervačním systému prodávaný pod codesharem americké Delty), která nabízí zpáteční letenky z Vídně do Miami za 10 587 Kč. Základní tarif „Lite“ obsahuje příruční zavazadlo a cestou vás čeká jeden přestup v každém směru. Termínů je dostupných poměrně dostatek po celou první polovinu příštího kalendářního roku.

Letecká společnost Air France (přes jejíž web nejlevnější letenky zakoupíte) umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma (týká se všech letů naplánovaných do 30. června 2022). V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Spojených amerických států musíte disponovat těmito dokumenty:

Očkovací certifikát nemusí dokládat děti ve věku od 2 do 18 let, které si vystačí s negativním testem. Děti mladší 2 let jsou potom této povinnosti zbaveny zcela. Více informací o cestách do USA naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Washingtonu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplnit tento příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč na Floridu do Miami?

Mi ami(go) – tenhle název určitě nevznikl náhodou. Nejen, že se v Miami kromě angličtiny všude domluvíte španělsky, ale i proto, že Miami se stane vaším opravdovým přítelem. Navštivte Wynwood a nechte se okouzlit místními streetovými umělci a jejich obřími graffiti. Centrum města si prohlédněte z nadzemky, která tu pendluje zcela zdarma, ale pozor – na Miami Beach vás bohužel neodveze! Tam se za nočním životem sjíždějí lidé z celé Floridy, tak si ji nenechte ujít! Únavu pak lze zahnat na basketbalovém zápase domácích Heat, jehož atmosféra dostane i zapřisáhlé sportovní „nefanoušky“. Váš nový přítel je zkrátka pěkné kvítko!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste z dovolené na Floridě doslova vyždímali maximum, půjčte si určitě káru. Bez ní vám veškeré přesuny zaberou spoustu času a do některých míst se budete i hůře dostávat. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových půjčoven. Auťák na vás pak může čekat již po příletu do Miami přímo na letišti.

Náhled letenky z Vídně do Miami za 10 587 Kč

USA: z Vídně do Miami na Floridě


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)