USA: z Prahy do Washingtonu s odbaveným zavazadlem
1.2.2022

USA: z Prahy do Washingtonu s odbaveným zavazadlem

8 659

O této nabídce

V nabídce irské letecké společnosti Aer Lingus ulovíte levné letenky z Prahy na východní pobřeží Spojených států amerických. Zpáteční letenky z Prahy do Washingtonu za skvělou cenu 8 659 Kč jsou navíc okořeněny odbaveným zavazadlem v základní ceně. Další bonusem může být také 19hodinový stopover v irském Dublinu během cesty do Severní Ameriky. Rázem máme na světě krásnou akci 2v1! Během zpáteční cesty jsou již přestupy v Dublinu pohodové. Termínů je dostupných pouze několik, zejména pak během března.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz prozkoumat Washington

Město „bílých límečků“, kde sídlí prezident Spojených států amerických a kde se píše budoucnost a dění celé planety, není zdaleka tak nudné a strohé, jak by se mohlo zdát. Proslulý National Mall protíná město přesně v jeho polovině jak čepel nože, na jednom konci tohoto úhledného trávníku hrdě hledí do dálky Bílý dům, druhému konci dominuje slavná budova Kapitolu Spojených států, symbol města. Přilehlá muzea a galerie vlastní naprosto úchvatné sbírky, a to nejlepší – vstup do nich je zdarma. S příchodem jara se pak děje překrásný zázrak, ulice celého Washingtonu se rozvoní a rozkvetou křehkými lístky růžových sakur, které hlavní město kdysi získalo jako důkaz přátelství od Japonska.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Washingtonu za 8 659 Kč

USA: z Prahy do Washingtonu s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)