USA: z Prahy do Washingtonu na začátku a konci léta
4.4.2022

USA: z Prahy do Washingtonu na začátku a konci léta

8 562

O této nabídce

Na několik málo termínů v úvodu léta nebo naopak v jeho závěru ulovíte levné letenky do Washingtonu u aerolinky Aer Lingus. Zpáteční letenky z Prahy do hlavního města Spojených států amerických vás vyjdou na 8 562 Kč! Součástí tarifu je navíc již odbavené zavazadlo, takže si z USA můžete přivést i pořádné nákupy. Routing obsahuje jeden přestup v Dublinu během cesty do Severní Ameriky i zpět. V případě návratu 27. června je stopover v Irsku dokonce téměř celodenní, takže výlet s tímto datem návratu lze pojmout jako 2v1!

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do Washingtonu

Město „bílých límečků“, kde sídlí prezident Spojených států amerických a kde se píše budoucnost a dění celé planety, není zdaleka tak nudné a strohé, jak by se mohlo zdát. Proslulý National Mall protíná město přesně v jeho polovině jak čepel nože, na jednom konci tohoto úhledného trávníku hrdě hledí do dálky Bílý dům, druhému konci dominuje slavná budova Kapitolu Spojených států, symbol města. Přilehlá muzea a galerie vlastní naprosto úchvatné sbírky, a to nejlepší – vstup do nich je zdarma. S příchodem jara se pak děje překrásný zázrak, ulice celého Washingtonu se rozvoní a rozkvetou křehkými lístky růžových sakur, které hlavní město kdysi získalo jako důkaz přátelství od Japonska.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Washingtonu za 8 562 Kč

USA: z Prahy do Washingtonu na začátku a konci léta


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)