USA: New York, Miami a další destinace z Vídně s odbav. zavazadlem
24.3.2023

USA: New York, Miami a další destinace z Vídně s odbav. zavazadlem

od 9 990

O této nabídce

V aktuální promo akci skandinávské letecké společnosti SAS ulovíte atraktivní letenky do Spojených států amerických. Akce je zajímavá především pro cestovatele, kteří si výlet za Atlantik nedokáží představit bez odbaveného zavazadla. Tarif „GO Smart“ ho totiž obsahuje již ve své základní ceně. A jaké destinace v USA jsou při odletech z Vídně dostupné? New York od 9 990 Kč, Miami za 10 170 Kč, Boston / Chicago / Washington za 11 358 Kč nebo Los Angeles či San Francisco za 12 546 Kč.

Vybírat můžete primárně z termínů od listopadu letošního roku do února 2024. V případě letenek do New York akční letenky ulovíte také během září a října. Cestou do všech uvedených destinací i zpět do Vídně vás vždy čeká jeden přestup v dánské Kodani (CPH). Ve většině příkladových termínů níže se jedná o pohodové přestupy v obou směrech. Ve vybraných případech lze vybrat i delší denní layover v Dánsku a cestu si zpestřit o krátkou zastávku právě v Kodani.

Akční letenky z Vídně do USA

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku s odbaveným zavazadlem za 9 990 Kč

USA: New York, Miami a další destinace z Vídně s odbav. zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)