USA: Las Vegas z Berlína v létě a na podzim 2021
18.12.2020

USA: Las Vegas z Berlína v létě a na podzim 2021

7 488

O této nabídce

Spojené státy americké jsou sice prozatím pro přímé cesty z Evropy turistům uzavřeny, nicméně v létě a na podzim roku nadcházejícího bude situace s vysokou pravděpodobností odlišná. To je také důvod, proč bychom se nebáli nákupu letenek z nového berlínské letiště Brandenburg do Las Vegas v cenově atraktivním tarifu letecké společnosti United Airlines. Ta nyní nabízí zpáteční letenky z Berlína do Las Vegas za 7 488 Kč. Základní tarif „Basic Economy“ obsahuje sice jen příruční zavazadlo, ale s tím si na západě USA bez problémů vystačíte. Pokud byste potřebovali i bágl odbavený, je třeba počítat s příplatkem cca 1 500 Kč/ks/směr. Termíny pro cestu jsou dostupné od dubna do prosince 2021 s výjimkou července a první poloviny srpna. My bychom si s klidem rezervovali např. tento termín od 20. srpna. do 4. září 2021. 

PS: Všechny letenky americké aerolinky United Airlines zakoupené do 31. března 2021 jsou zbaveny poplatku za případnou změnu termínu. Pokud se rozhodnete změnit termín své cesty, budete doplácet pouze případný rozdíl v ceně letenek.

Podmínky pro cestování

Aktuálně je vstup na území Spojených států amerických pro všechny cestovatele, kteří v posledních dvou týdnech pobývali v Evropě zakázaný. Nicméně navenek již prosakují informace, že se USA budou pro Evropany otevírat již během jarních měsíců. Více se tomuto tématu věnoval náš glosář Záletník s pořadovým číslem 5. Cestovní termíny v druhé polovině srpna a následně během podzimu proto považujeme za „bezpečné“.

Spoj trip do Vegas s návštěvou Grand Canyonu

Zažijte největší kontrast v zemi kontrastů! Zůstaňte 24 hodin v Las Vegas – městě, které nikdy nespí – v zajetí neonů, hluku a milionů lidí! Svezte se gondolou v Benátkách, na horské dráze v New Yorku, navštivte Eiffelovku. Prohrajte hrst dolarů v kasínu Flamengo, probdělou noc spláchněte v tančící fontáně Bellagio. A pak? Grand Canyon a první pohled dolů! Ať čekáte cokoli, tohle ne! Rozhodně nic tak ohromujícího. Kolena se podlomí, hlava zatočí, dech zatají! A dole? Jen divoké Colorado a vy oddychující pod hvězdami! Slyšíte? Ticho! Jen těžko uvěřit, že před pár hodinami vám v hlavě burácelo Vegas!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (56 × 35 × 22 cm) & osobní věc (43 × 25 × 22 cm)
  • Dostupnost: duben – červen & druhá půlka srpna – prosinec 2021
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla nemusíte nikam spěchat. Případně bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Přeci nebudete celou dovolenou trávit jen v Las Vegas. Proto určitě doporučujeme zapůjčit si auťák a vyrazit poznat i další skvosty jako třeba Grand Canyon v sousední Arizoně. S vlastní károu – žádný problém. Prima nabídku naleznete přímo v naší autopůjčovně sdružující přední světové hráče v tomto oboru. Opět však platí, že na rezervaci máte fůru času.

Víza

Pro cesty do USA potřebujete kromě platného biometrického pasu také elektronickou registraci ESTA, kterou pořídíte snadno za 14 USD. Vše máte vyklikané během několika jednotek minut na této stránce, registrace bývá schválená obratem. Co je k ní potřeba najdete v našem návodu.

Náhled letenky z Berlína do Las Vegas za 7 488 Kč

USA: Las Vegas z Berlína v létě a na podzim 2021


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště New York – Newark (EWR)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)