USA: do Chicaga z Prahy s odbaveným báglem
8.1.2022

USA: do Chicaga z Prahy s odbaveným báglem

8 604

O této nabídce

Jedna akce lepší než druhá. Další skvělým tipem jsou letenky z Prahy do Chicaga. Tentokráte zabrousíme do rezervačního systému irské aerolinky Aer Lingus. V její nabídce je objevily akční letenky s cílem v americkém státě Illinois. Zpáteční letenky z Prahy do Chicaga ulovíte za skvělou cenu 8 604 Kč, která je v tarifu „Smart“ ještě navíc okořeněna odbaveným zavazadlem v ceně. Cestou do Spojených států amerických vás čeká jeden pohodlný přestup v Dublinu a na transatlantickém letu vás čeká také občerstvení.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Chicaga?

Nač cestovat kolem celého světa, když se celý svět nachází v jediném městě – v Chicagu! Polské pirohy a české knedlo-vepřo-zelo, čtvrť Pilsen, řecká pohoda smísená s peruánskou hudbou. Tak se toulejte mezi mrakodrapy, čichejte vůně a ochutnávejte chutě známé i neznámé. Navštivte muzea, galerie, úchvatnou sbírku impresionistických maleb najdete v Art Institute of Chicago. Must see položkám ve vašem itineráři musí kralovat monument Cloud Gate, tenhle supermoderní design sem táhne turisty z celé Ameriky i větších dálek. Odpočiňte si pod korunami stromů v Grant parku, procházejte se po promenádě podél řeky, sedněte si na chvilku v Navy Pier. Odtud vyplouvají nejen obrovské tankery, ale i romantické loďky nabízející pohled na osvícené Chicago zrcadlící se na hladině Michiganského jezera.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Chicaga za 8 604 Kč

USA: do Chicaga z Prahy s odbaveným báglem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)