Turecko: z Prahy do Antalye na nové lince Pegasus Airlines
24.10.2023

Turecko: z Prahy do Antalye na nové lince Pegasus Airlines

od 2 835

O této nabídce

Od května 2024 získáme nové přímé spojení z hlavního města ČR na Tureckou riviéru, a to na křídlech aerolinky Pegasus Airlines. U ní také pořídíte levné zpáteční letenky na této nové lince z Prahy do Antalye (AYT), jejichž cena začíná na 2 835 Kč. Za tuto sympatickou cenu, nebo nepatrně vyšší, pořídíte letenky po celý červen. Co si zaletět na Tureckou riviéru v termínu od 6. do 13. června? 

V ceně letenky máte přepravu velkého kabinového zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte od 18 € v jednom směru. 

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Pláže, památky a mnohem více

Země na dvou světadílech, vzduch se závanem orientu. Nesmírné bohatství kulturní, přírodní i historické, k tomu odpočinek na rozpáleném písku Turecké riviéry. Antalya je branou tohohle starobylého ráje, ztraťte se v bludišti domů s bílou fasádou, tolik typických pro osmanskou architekturu. Stůjte v úžasu před přírodním klenotem Pamukkale, v překladu bavlněný hrad. A opravdu, příkrý svah s terasovitými jezírky je pokryt sněhobílou horninou, jak kdyby kusem látky. Táhněte podél pobřeží až k ruinám Uzuncaburç a romantické pevnosti Kizkalesi. Smlouvejte ceny třpytivých ozdob a barevných šátků na všudypřítomných bazarech, uvolněte svá těla v tureckých lázních Hamam.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a vydejte se za poznáním krás Turecka. Ideální auto najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 5 538 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cesty do Turecka jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Prahy do Antalye za 2 835 Kč
Turecko: z Prahy do Antalye na nové lince Pegasus Airlines


Bude se hodit

Letiště Antalya (AYT)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)