TOP akce: do podzimního New Yorku z Barcelony
9.6.2022

TOP akce: do podzimního New Yorku z Barcelony

2 038

O této nabídce

Neváhej, tas kreditku a bookuj ultra levné letenky do New Yorku! Zpáteční letenky do New Yorku z Barcelony za fantastickou cenu 2 038 Kč! V síti nám uvízla parádní akce španělské nízkonákladové aerolinky Level (dceřiná společnost Iberie), která ve svém rezervačním systému nabízí letenky na východní pobřeží USA za skutečně luxusní ceny! Nejlevnější termíny naleznete na přelomu října a listopadu. Dvoutýdenní výlet s letenkami za 2 tisíce nebo prodloužený víkend za 3,5 tisíce.

S nákupem každopádně dlouho neváhejte! Je to cena jako hrom a dá se očekávat, že bude pryč v řádu jednotek minut…

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Level
  • Zavazadla: příruční zavazadlo max. 10 kg
  • Dostupnost: říjen/listopad 2022
  • Příkladové termíny:
    • 19. 10. – 2. 11. za 2 038 Kč
    • 2. – 6. 11. za 3 674 Kč
    • 9. – 16. 11. za 4 513 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Barcelony do New Yorku za 2 038 Kč

TOP akce: do podzimního New Yorku z Barcelony


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Level

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)