TOP akce: peruánská Lima ze Záhřebu + návrat do Prahy/Vídně
22.8.2022

TOP akce: peruánská Lima ze Záhřebu + návrat do Prahy/Vídně

8 206

O této nabídce

Letenky do jihoamerického Peru se v posledních měsících pohybují v poměrně vysokých cenových relacích (od 15 tisíc Kč výše). Proto si pro sebe nemůžeme nechat aktuální akční letenky od letecké společnosti Air Canada. Ta nabízí open-jaw letenky do peruánské Limy s odletem ze Záhřebu a návratem do nedaleké Vídně za parádní cenu 8 206 Kč! Základní tarifu navíc obsahuje i odbavené zavazadlo.

Návrat lze naplánovat rovněž do Prahy! V případě open-jaw letenek po ose Záhřeb – Lima – Praha se bavíme o ceně 9 296 Kč!

Cestou do Jižní Ameriky vás čekají celkem dva přestupy: jeden na německých letištích (Frankfurt nebo Mnichov – pozor, cestu však musíte zahájit právě v Záhřebu) a druhý v kanadském Torontu. Zpáteční routing do Vídně již zahrnuje pouze jeden přestup – opět v Torontu. V případě návratu do Prahy vás čekají dva analogické přestupy jako na cestě do Peru.

S rezervací letenek příliš dlouho neváhejte, dá se totiž očekávat, že lákavá cena nevydrží příliš dlouho…

Jak do Záhřebu? Do chorvatského hlavního města se dopravíte z Prahy autobusovými spoji Flixbusu – ceny jednosměrných jízdenek začínají na 679 Kč (doba jízdy 9-10 hodin).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Peru

Před cestou do Peru je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k opatřením na místě důrazně doporučujeme cestovat právě s očkovacím certifikátem. Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Peru“.

PS: Kvůli routingu přes Kanadu však nezapomeňte na registraci eTA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky ze Záhřebu do Limy a návratem do Vídně za 8 206 Kč

TOP akce: peruánská Lima ze Záhřebu + návrat do Prahy/Vídně

Náhled letenky ze Záhřebu do Limy a návratem do Prahy za 9 296 Kč

TOP akce: peruánská Lima ze Záhřebu + návrat do Prahy/Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)