Thajský Phuket z Vídně přes celou hlavní sezonu
31.8.2023

Thajský Phuket z Vídně přes celou hlavní sezonu

13 810

O této nabídce

EDIT (31. 8. 2023): Pěkný tarif aerolinky Air China je stále dostupný. Čína navíc zrušila povinnost cestovat s negativním testem, tudíž je cesta do Thajska zcela umetená!

Akčních letenek do jihovýchodní Asie je v posledních týdnech a měsících velmi málo. Situaci alespoň trochu mění letecká společnost Air China, v jejíž nabídce aktuálně pořídíte levné letenky na thajský ostrov Phuket. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) na Phuket (HKT) ulovíte za 13 857 Kč. Základní tarif obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla. Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup v Pekingu (PEK), který při vhodně zvolených termínech nemusí být vůbec dlouhý. Termíny jsou k dispozici po celou hlavní sezonu, tj. od listopadu letošního roku až do března toho nadcházející. Tradičně je přehledně sesumírované naleznete v našich kalendářích níže.

Náš tip: Za stejnou cenu si můžete poskládat také open-jaw letenky po ose Vídeň  – Bangkok & Phuket – Vídeň. Termínově se opět inspirujte v našich kalendářích níže.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Transfer přes Čínu

Od 30. srpna 2023 byla zrušena povinnost předkládat před cestou do Číny negativní antigenní test. Tím pádem odpadla poslední „COVID byrokracie“ cesty do Číny, ale i přes Čínu jsou nyní jako dřív. Turistická víza za účelem tranzitu (v případě delšího přestupu) nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Vídně na Phuket za 13 857 Kč

Thajský Phuket z Vídně přes celou hlavní sezonu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)