Thajsko: zimní letenky do Bangkoku (odlet z Mnichova / návrat do Vídně)
18.4.2023

Thajsko: zimní letenky do Bangkoku (odlet z Mnichova / návrat do Vídně)

10 988

O této nabídce

Letecká společnost Saudia je opět zpět se svými akčními letenkami do Thajska! Tradiční open-jaw routing po ose Mnichov – Bangkok – Vídeň přináší dlouhodobě nejlevnější ceny letenky do Bangkoku na letech ze střední Evropy. Tentokráte je pořídíte na zimní období, tj. po čas prvního kvartálu kalendářního roku 2024, a vyjdou na 10 988 Kč! To je optikou nabídky s odbaveným zavazadlem a plnohodnotným občerstvením (s výjimkou alkoholických nápojů) servírovaným na všech letech skutečně hezká nabídka.

Cestou vás čeká jeden klidný přestup na letišti v saúdskoarabské Džiddě (JED). Přehled všech dostupný termínů naleznete tradičně sesumírovaný v našem kalendáři.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Bangkoku s návratem do Vídně za 10 988 Kč
Thajsko: zimní letenky do Bangkoku (odlet z Mnichova / návrat do Vídně)

Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Džidda (JED)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)