Thajsko: z Vídně na Phuket s odbaveným zavazadlem
17.10.2023

Thajsko: z Vídně na Phuket s odbaveným zavazadlem

12 966

O této nabídce

Chladné počasí svádí k útěku do tepla a jednou z nejlepších destinací je samozřejmě oblíbené Thajsko. Aerolinka Air China nabízí letenky z Vídně na Phuket s odbaveným zavazadlem za 12 966 Kč. Za tuto cenu jsou k mání termíny na měsíce listopad a prosinec. Po cestě vás vždy čeká jeden pohodový přestup v Pekingu (PEK). Dopřejte si asijskou kuchyni a pohodu na bělostných plážích například v termínu od 21. listopadu do 4. prosince.

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu si s sebou vezmete kabinové zavazadlo o osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů se bude podávat občerstvení a nápoje zdarma.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 23 kg, kabinové zavazadlo a osobní věc
  • Dostupnost: listopad – prosinec 2023
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za sluncem do Thajska

Žár tropů, nekonečné pláže jemňoučkého, bělostného písku, tyrkysové moře zdobené barevnými korály, kokosové palmy pokorně se sklánějící před všemocným sluncem. Taková je idylka Thajska a jeho okouzlujících ostrovů, vyberte si z koloritu ten nejsympatičtější, nebo je ochutnejte všechny. Phuket se pyšní pětihvězdičkovými hotely se soukromými lokaji pro ty nejvíce náročné, světovým jídlem a neomezenou zábavou. Koh Phi Phi dostalo darem snad tu nejnádhernější přírodu a úchvatné pláže, včetně té proslulé díky Leonardu DiCapriovi. Koh Lanta je oázou klidu a samoty, s hlavou pod hladinou tady můžete pozorovat podmořské klenoty.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cesty do Thajska jsou zcela bez restrikcí. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Náhled letenky z Vídně na Phuket za 12 966 Kč
Thajsko: z Vídně na Phuket s odbaveným zavazadlem


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Thajsko)

Let zpátky

Vídeň - Puket - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)