Thajsko: z Vídně do Bangkoku s odbaveným zavazadlem
13.8.2022

Thajsko: z Vídně do Bangkoku s odbaveným zavazadlem

9 837

O této nabídce

Přestože párty s extra levnými letenkami do JV Asie v podání aerolinky Saudia již skončila, stále máte možnost pořídit letenky do Thajska za hezké ceny. Pozdní sběr z nabídky saúdskoarabského dopravce nabídne tzv. „single open-jaw“ letenky z Vídně do Bangkoku a návratem do Mnichova dostupné za 9 837 Kč! A to je stále velmi atraktivní cena, která v momentální nabídce dalších aerolinek nemá konkurenci.

Základní tarif navíc zahrnuje i přepravu odbaveného zavazadla. Cestou do Bangkoku i zpět vás čeká jeden klidný přestup v Džiddě. Za ceny nižší 10 tisíc Kč se do Bangkoku můžete vypravit v první polovině příštího roku (od února do května), přičemž nejvíce termínů je dostupných v březnu a dubna (např. přes velikonoční svátky) – všechny je přehledně shrnuté naleznete v našem kalendáři.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování je nutné brát s rezervou, neboť do jara příštího roku je dlouhá doba. Doufejme, že zpřísňovat se znovu nebude a restkrikce budou maximálně ubývat.

Aktuálně pro cestu do Thajského království potřebujete negativní PCR test nebo očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas). Povinné je také stažení aplikace MorChana. Přehled aktuálních opatření a pravidel pro cestování naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: únor – květen 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do Thajska!

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku s návratem do Mnichova za 9 837 Kč

Thajsko: z Vídně do Bangkoku s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)