Thajsko v hlavní sezóně (z VIE do MUC)
15.9.2022

Thajsko v hlavní sezóně (z VIE do MUC)

11 290

O této nabídce

Chystáte-li se během hlavní sezóny do Thajska a nevadí vám k tomu kousek popojet vlakem, se Saúdy se dostanete z Vídně do Bangkoku s návratem do Mnichova za velmi dobrých 11 290 Kč. Termíny jsou dostupné na únor a březen, například s odletem 5. února s návratem 15. února Rezervuj tento termín >> Cestou tam i zpět poletíte přes Džiddu či Rijád, nicméně není se čeho bát, Saudia má nová letadla a patří spíše k nadprůměru. Jedinou kudrlinkou na kráse je to, že na palubě je zakázaný alkohol.

Jestli můžete letět v pozdějších měsících, dostanete se ještě na nižší cenu, od dubna do května na 9228 Kč. Tady jsou dostupné termíny:

duben kalendář termínů

květen – červenec kalendář termínů

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Podmínky pro cestování je nutné brát s rezervou, neboť do jara příštího roku je dlouhá doba. Doufejme, že zpřísňovat se znovu nebude a restkrikce budou maximálně ubývat.

Aktuálně pro cestu do Thajského království potřebujete negativní PCR test nebo očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas). Přehled aktuálních opatření a pravidel pro cestování naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku s návratem do Mnichova za 11 290 Kč
Thajsko v hlavní sezóně (z VIE do MUC)

 


Bude se hodit

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)