Tenerife z Norimberku přes vánoční svátky
14.12.2023

Tenerife z Norimberku přes vánoční svátky

1 831

O této nabídce

Rádi byste na vánoční svátky vypadli do světa, ale nestihli jste doposud nic naplánovat? Pak by se přesně vám mohl hodit náš dnešní tip! V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair totiž ulovíte letenky na Kanárské ostrovy ve vánočním období za skvělé ceny! Zpáteční letenky z bavorského Norimberku (NUE) na Tenerife (TFS) pořídíte v termínu od 21. do 26. prosince za 1 831 Kč. Za částky pohybující se kolem 2 tisíc Kč je možné vybírat také z dalších dat (viz přehled níže).

Veškeré informace o letišti na Tenerife (TFS), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2023
 • Termíny:
  • 19. – 26. 12. za 1 857 Kč
  • 21. – 26. 12. za 1 831 Kč
  • 21. – 28. 12. za 2 515 Kč
  • 21. – 30. 12. za 2 406 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Norimberk.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V zimních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 4–5 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Norimberku na Tenerife za 1 831 Kč

Tenerife z Norimberku přes vánoční svátky


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště Tenerife Jih (TFS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)