Švýcarsko na víkend – z Prahy do Basileje
30.11.2023

Švýcarsko na víkend – z Prahy do Basileje

od 888

O této nabídce

Navštivte zemi sýrů a čokolády, bezpochyby si ji zamilujete. Aerolinka easyJet nyní nabízí levné zpáteční letenky z Prahy do Basileje (BSL), které ulovíte od 888 Kč. Nejlevněji vás vyjde odlet 26. a návrat 28. ledna. K mání jsou termíny během ledna, února a března, zejména na víkendy od pátku do neděle. Zajímavým termínem za fajn cenu je také odlet v pátek 29. března a návrat 2. dubna, kdy ve Švýcarsku strávíte velikonoční svátky. 

Zdarma si s sebou vezmete příruční zavazadlo o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm, se kterým si na víkend bohatě vystačíte. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho za 764 Kč za let. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na 719 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Malebnou Basilej si zamilujete

Navštivte malebné město jak kdyby zastavené v čase, překvapí vás jeho křivolaké středověké uličky, pohostinní lidé a dobré jídlo podávané v útulných tavernách. Kochejte se mozaikovou střechou katedrály Münster, rozprostřete si piknik na břehu řeky Rýn a nakupte si farmářské sýry a květiny na tržnici Marktplatz. Basilej je sama o sobě nádherná, a díky své poloze se nabízí také jako brána do krás okolí – do zasněžených švýcarských Alp, k mnoha průzračným jezerům i do nedalekého Německa a Francie.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

Cesty do Švýcarska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Náhled letenky z Prahy do Basileje za 888 Kč
Švýcarsko na víkend – z Prahy do Basileje


Bude se hodit

Letiště Basilej-Mylhúzy-Freiburg (BSL, MLH, EAP)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)