Světové surfování a poznávání kultury v marockém Agádíru
23.8.2021

Světové surfování a poznávání kultury v marockém Agádíru

1 201

O této nabídce

Láká vás blízká exotika v zimě? Maroko je ideální destinací, kam v zimních měsících vycestovat – denní teploty vzduchu se pohybují mezi příjemnými 21 a 25 °C a teplota moře dosahuje přibližně 19 °C. Přitom vás čekají pouze čtyři hodiny letu. Nejlevnější letenky do Agádíru, nacházejícího se na jihu Maroka, nabízí nízkonákladový Ryanair, a to za ceny již od 1 201 Kč. Poletíte přímým letem z Vídně a na palubu letadla si můžete bezplatně vzít příruční zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 × 25 × 20 cm a neomezené hmotnosti. Větší zavazadla podléhají poplatku. V nabídce je mnoho termínů od listopadu až do března příštího roku, s nejnižšími cenami letenek v listopadu a prosinci. Už víte, kde strávíte letošní zimu?

Exotické Maroko

Maroko je africkou perlou skrytou pod závanem oranžového saharského písku, zdobenou vysokými minarety a vzorovanými mozaikami. Ulicemi starých medínů vás provede vůně koření a arganového oleje, ústa vám zalepí chuť velice sladkého mátového čaje. Poznávejte krásy Maroka ze hřbetu velbloudů, ztraťte se v modrém městě Chefchaouen na úpatí hor. Svlažte se na pobřeží Atlantiku nebo Středozemního moře, stíněni majestátním Atlasem s bíle se třpytícími vrcholky v dáli.

Agádír je pak především destinací plážovou – nabízí jak odpočinek a koupání, tak světově vyhlášené surfařské pláže a ideální podmínky k windsurfingu a kitesurfingu. Nedaleko Agádíru naleznete také mnoho historických městeček a populární Paradise Valley s vodopády, přírodními bazénky a nádhernou skalnatou přírodou.

Letenky do Agádíru z Vídně

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19

Pro vstup na území Maroka je nutné předložit negativní PCR test na COVID-19 ne starší 72 hodin. Výjimka se vztahuje na děti mladší 11 let a plně očkované cestovatele alespoň 14 dní po dokončení očkování. Všechny přijíždějící osoby musí také vyplnit registrační formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Rabatu.

Informace o aktuálních podmínkách návratu z Maroka do ČR si přečtěte v našem článku.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu, a to dokonce dvakrát. Je nutné doplatit pouze případný rozdíl v ceně letenky, budou-li nové letenky dražší. Přečtěte si víceprodloužení bezplatné změny letenek Ryanairu.

Ubytování v Agádíru

Nejlevnější ubytování v Maroku naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes uvedené odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Krásy exotického Maroka nejlépe poznáte z pohodlí pronajatého automobilu – mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny v Maroku v našem srovnávači autopůjčoven. Ceny pronájmu se pohybují okolo 600 Kč za den.

Náhled letenky do Agádíru z Vídně za 47 EUR (1 201 CZK)

Světové surfování a poznávání kultury v marockém Agádíru

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)