Švédsko: Göteborg z Prahy na prodloužený víkend
30.9.2021

Švédsko: Göteborg z Prahy na prodloužený víkend

398

O této nabídce

Jedny z nejlevnějších letenek z pražského letiště Václava Havla aktuálně pořídíte na trase do švédského Göteborgu. Ceny zpátečních letenek do druhého největšího švédského města, Göteborg, z Prahy začínají v rezervačním systému aerolinky Ryanair na 398 Kč. Dopravce na trase létá 2× týdně – v říjnu to budou středy a neděle, zatímco od listopadu dále potom pátky a neděle. Na základě této informace je patrné, že atraktivnější budou listopadové kombinace, kdy se jedná o čistokrevný prodloužený víkend (odlet v pátek odpoledne a návrat v neděli večer). Letenky za pár stovek pořídíte na prakticky kteroukoliv termínovou kombinaci během podzimu.

PS: Na říjnový prodloužený víkend můžete vyrazit také do Stockholmu (letenky z Prahy za 718 Kč). Případně návštěvu obou měst zkombinovat.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Švédska musíte před cestou doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní test (lze AG nebo PCR) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Švédska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Stockholmu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Švédsko je aktuálně zařazeno do oranžové kategorie. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem na ubytování přímo v Göteborgu je tento skvěle hodnocený Le Mat B&B Göteborg City za 664 Kč/os./noc včetně snídaně. Pokud byste rádi měli i vlastní sociální zařízení, bookněte si tento tříhvězdový Hotel Barken Viking za 920 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.

Autopůjčovna

Po prohlídce samotného Göteborgu vyrazte i do švédské přírody. Maximální flexibilitu vám zajistí vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si svého favorita. Denní pronájem malého vozu vyjde cca na tisícovku.

Náhled letenky z Prahy do Göteborgu za 398 Kč

Švédsko: Göteborg z Prahy na prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)