Srpnové letenky z Vídně na Santorini
20.7.2022

Srpnové letenky z Vídně na Santorini

1 468

O této nabídce

Za velice sympatické ceny nyní ulovíte letní letenky na oblíbený řecký ostrov Santorini. V rezervačním systému aerolinky Ryanair objevíte zpáteční letenky z Vídně na Santorini za 1 468 Kč (termín 25. nebo 28 srpna – 1. září). Taktéž letenky na dalších čtvrtečních rotacích po čas druhého prázdninového měsíce na vás čekají za prima ceny, jejichž výše nepřekročí hranici 2 tisíc Kč.

Skoro to vypadá na řecký týden u Ryanairu, podívejte se i na další lákavé akce s cílem na řeckých ostrovech:

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je opět „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Zrušena je také povinnost nosit roušky na veřejnosti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Santorini!

Santorini je bezpochyby tím nejromantičtějším ze všech řeckých ostrovů. Proč? Je tu nespočet zářivě bílých domků s modrými dveřmi a modrými střechami, obří kamenné srdce nedaleko vesnice Megalogori, kde je každý rok požádáno o ruku tisíce žen. Pláž Colombo, kde se ve vlnách proháníte jen tak, jak vás Bůh stvořil. Městečko Oia s nejkouzelnějším západem slunce, jemuž tu, jakmile zmizí za obzorem, tleskají davy přihlížejících jako jeden muž/žena. Maják Faros stojící vysoko na útesech na jižní straně ostrova už od roku 1892 či hlavu motající výhled z vrcholku hory Profitis Ilia. Tohle všechno z vás udělá romantiky snadno, rychle a napořád!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Během letních prázdnin je nutné mít na paměti vyšší ceny ubytování. Ceny apartmánů v příkladovém termínu začínají na cca 1 500 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Vídně na Santorini za 1 468 Kč

Srpnové letenky z Vídně na Santorini


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)