Zářijové letenky na řecký ostrov Kos z Vídně
19.7.2022

Zářijové letenky na řecký ostrov Kos z Vídně

1 482

O této nabídce

Vydejte se v září na řecké Dodekanéské ostrovy ležící v Egejském moři téměř až u turecké pevniny. V rezervačním systému aerolinky Ryanair nyní ulovíte zpáteční letenky z Vídně na řecký ostrov Kos za sympatickou cenu 1 482 Kč, a to např. v termínu od 13. do 22. září. Linka je obsluhována dokonce 4× týdně (úterý, čtvrtek, sobota a neděle) a zpáteční letenky do dvou tisíc Kč na vás čekají napříč celým devátým kalendářním měsícem.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je opět „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Zrušena je také povinnost nosit roušky na veřejnosti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na řecký ostrov Kos

Kos je mrňavý, a mohlo by se zdát, že tu není nic k vidění, jenže… je to úchvatný ostrov, kde narazíte na průzračné moře, mimořádně přívětivé lidi (i ceny), první antickou nemocnici Asklépion, kde studoval Hippokratés, na 2500 let starý platan stojící uprostřed hlavního města. Na Emprós Termál – slané horké prameny vyvěrají do moře mezi skalami, pláž Agios Theologos s dokonalou rybí restaurací a vlnami tříštícími se o skaliska, i na delfíny cestou k přilehlým ostrovům Kalymnos, Pserimos a Plati, kde se fantasticky šnorchluje. Nebo na Turecko, které je odsud jen 4 km. Je malý, ale plný obrovských zážitků!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Kos za 1 482 Kč

Zářijové letenky na řecký ostrov Kos z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)