Řecký ostrov Skiatos z Vídně během srpna
18.7.2022

Řecký ostrov Skiatos z Vídně během srpna

1 394

O této nabídce

Jedny z nejlevnějších letenek do Řecka během letošního léta ulovíte na lince z Vídně na ostrov Skiathos ležící v Egejském moři. V rezervačním systému aerolinky Ryanair na vás čekají zpáteční letenky z Vídně na Skiathos za 1 394 Kč – v termínu od 3. do 8. srpna. V cenových hladinách do dvou tisíc Kč pořídíte letenky také ve dvou dalších termínových kombinacích během srpna. Kromě Skiathosu navštivte i sousední ostrov Skopelos, kam se snadno přepravíte trajektem (doba jízdy cca 35 minut a ceny od 10 €).

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je opět „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Zrušena je také povinnost nosit roušky na veřejnosti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Skiathos za 1 394 Kč

Řecký ostrov Skiatos z Vídně během srpna


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)