Srpnová Sicílie za fantastické ceny: z Prahy do Katánie
26.7.2021

Srpnová Sicílie za fantastické ceny: z Prahy do Katánie

648

O této nabídce

Itálie sice plánuje na začátku srpna zpřísnit protiepidemiologická opatření (s očkováním se vás změny nijak výrazně nedotknou), ale ceny letenek (možná i právě proto) padají na historická minima. Zpáteční letenky na nové lince Wizz Airu z Prahy do Katánie, ležící na východním pobřeží Sicílie, pořídíte za naprosto skvělou cenu 648 Kč. Na výběr máte z pestré palety termínů během měsíce srpna – odlety za hubičku jsou možné prakticky kdykoliv, ale i pro návrat ulovíte v rezervačním systému aerolinky několik extra levných termínů. Linka je z Prahy do Katánie je operována 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota), a tak si vybere jistě každý, kdo po výletu na Sicílii pošilhává.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice během prvního nákupu vrátí pouze v některých případech (proto doporučuje zvážit i jeho potenciální využitelnost v budoucnu), ovšem slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

 • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: srpen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 14. 8. za 1 168 Kč (bez WDC za 1 428 Kč)
  • 12. – 19. 8. za 648 Kč (bez WDC za 1 168 Kč)
  • 14. – 17. 8. za 648 Kč (bez WDC za 1 038 Kč)
  • 21. – 28. 7. za 648 Kč (bez WDC za 908 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Katánii nebo kdekoliv jinde na Sicílii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmu jsou během letních prázdnin vyšší než obvykle – v příkladovém termínu počítejte s cca 10 000 Kč/týden. Na druhou stranu vyšší cena pronájmu vozu hladce vykompenzuje cena letenek.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 648 Kč

Srpnová Sicílie za fantastické ceny: z Prahy do Katánie


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)