Na Srí Lanku z Vídně se 2 odbavenými bágly
7.6.2024

Na Srí Lanku z Vídně se 2 odbavenými bágly

14 480

O této nabídce

Už jsi někdy slyšel o tom, že by dovolená u moře byla špatný nápad? My taky ne a proto tady pro tebe máme akční letenky na Srí Lanku z Vídně. Poletíš na křídlech aerolinky Air India, díky které přistaneš v hlavním městě Colombo za 14 480 Kč, včetně 2 odbavených báglů. Termíny připadají od srpna do října letošního roku, kdy se sice jedná o vedlejší sezónu, ale v severní části ostrova můžeš očekávat příjemné počasí ideální ke koupání (více o počasí na Srí Lance se dočteš v našem průvodci). Tak prozkoumej Srí Lanku například v termínu od 29. srpna do 17. září. Po cestě tě čeká jeden přestup v indickém Dillí.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máš hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu indického dopravce si smíš vzít kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 35 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letů také dostaneš občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Do exotiky na Srí Lanku

Do batohu sbal hrnek, pár kaček, plavky, klobouk, připrav se, že samota tě na Srí Lance tížit nebude a vyraz! Ochutnat slavný Cejlonský čaj, prodrbat choboty místním kolosům. S davy nadšenců se vydrápat na Adamovu horu – mrknout na jeho stopu a dotknout se nebe! Na pláži Mirissa složit znavené tělo pod palmu a přidat se k 1 % lidí na zeměkouli, kteří kdy spatřili velrybu. Tuktukem nebo vlakem projíždět úchvatnou divočinou! V národním parku Yala zahlédnout plaché levharty. A cestou zpět si do zaprášeného, Srí Lankou vonícího, báglu vhodit alespoň jednoho malého Buddhu na památku a taky pro štěstí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejpohodlněji se po ostrově budeš pohybovat pomocí půjčeného auta, které na tebe čeká v naší autopůjčovně. Ideální kára tě vyjde od 670 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Srí Lanku a přestup v Indii

Nově si na Srí Lanku vystačíš s elektronickém povolení ETA, které si vyřídíš online. Více informací se dočteš v našem průvodci.

Víza do Indie potřebovat nebudeš, pokud se budeš zdržovat pouze na letišti. Pokud ho budeš chtít opustit, dostaneš tranzitní vízum. Další detaily najdeš na naší stránce. 

Náhled letenky z Vídně na Srí Lanku za 14 480 Kč

Na Srí Lanku z Vídně se 2 odbavenými bágly


Bude se hodit

Letiště Colombo (CMB)

Letiště Dillí (DEL)

Letiště Vídeň (VIE)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)