Spojené arabské emiráty: z Vídně do Abú Dhabí během jara
29.3.2023

Spojené arabské emiráty: z Vídně do Abú Dhabí během jara

2 252

O této nabídce

Využijte dnešní promo akci „Happy Ramadan“ od maďarské aerolinky Wizz Air a ulovte zlevněné letenky do Abú Dhabí. Zpáteční letenky z Vídně do Spojených arabských emirátů pořídíte ve vybraných jarních termínech za sympatické ceny od 2 252 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si mohou muset pár stovek připlatit – v tomto případě se ceny letenek pohybují kolem 3 tisíc Kč). Dostupné jsou termíny od dubna do června. Mějte přitom na paměti, že postní měsíc Ramadán končí 20. dubna a čím více se bude blížit léto, tím vyšší teploty na vás v Perském zálivu čekají.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí

Cestování do Spojených arabských emirátů je již „jako dřív“. Žádné testy, certifikáty ani formuláře. Všechny užitečné informace a přehled aktualizovaných opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Abú Dhabí za 2 252 Kč

Spojené arabské emiráty: z Vídně do Abú Dhabí během jara


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)