Španělsko: lednové letenky z Pardubic do Alicante
8.1.2024

Španělsko: lednové letenky z Pardubic do Alicante

738

O této nabídce

Na Pyrenejský poloostrov si za mrzké ceny zaletíte také z východních Čech. Nízkonákladová aerolinka Ryanair totiž letos poprvé nabízí letenky z Pardubic (PED) do Alicante (ALC) celoročně! A právě ceny lednových letenek tradičně klesají velmi nízko. Vypravte se na jihovýchodní španělské pobřeží, jehož břehy omývá Středozemní moře, během ledna či na začátku února. Zpáteční letenky z Pardubic do Alicante v rezervačním systému aerolinky ulovíte za parádní ceny od 738 Kč. Linka je dopravcem obsluhována 2× týdně (čtvrtek, neděle).

Veškeré informace o letišti na Alicante (ALC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: leden 2024
 • Termíny:
  • 11. – 18. 1. za 1 312 Kč
  • 14. – 18. 1. za 738 Kč
  • 21. – 25. 1. za 1 207 Kč
  • 28. 1. – 4. 2. za 1 612 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Pardubice.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí v okolí Alicante, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Zkraje letošního roku vás týdenní pronájem malého vozu vyjde na cca 1,5 tisíce Kč. V případě výletu od neděle do čtvrtka se s cenou vejdete do tisícovky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Pardubic do Alicante za 738 Kč

Španělsko: lednové letenky z Pardubic do Alicante


Bude se hodit

Letiště Alicante (ALC)

Letiště Pardubice (PED)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)