Parkování letiště Pardubice
20.9.2023

Parkování letiště Pardubice

Letíte na dovolenou z letiště Pardubice (PED) a chcete se dozvědět více o parkování na letišti a v jeho okolí? Pak jste tu správně. V našem průvodci najdete všechny možnosti parkování,  orientační ceny parkování u letiště i další důležité informace. Tak s chutí do čtení!

Oficiální parking: parkování letiště Pardubice

Cestující mají k dispozici 2 parkoviště u letiště Pardubice. Krátkodobé parkoviště se nachází přímo před budovou terminálu a parkoviště pro dlouhodobé stání má kapacitu 1 200 parkovacích míst. Dlouhodobé parkoviště se leží nedaleko terminálu.

Cena parkování letiště Pardubice – parkování zdarma

Všechna parkoviště na letišti Pardubice jsou bezplatná a nemusíte si je dopředu rezervovat.

Krátkodobé parkování

Parkování Kiss & Ride je možné přímo před hlavní budovou terminálu. Pro vyložení a naložení cestujících máte časovou dotaci 20 minut.

Dlouhodobé parkování

Dlouhodobé parkování je možné na parkovišti, které se nachází zhruba 100 metrů od terminálu. Za stání na parkovišti se neplatí a rezervace předem není možná.

Parkování letiště Pardubice

Neoficiální parkování podléhá riziku poškození nebo krádeže auta, za bezpečnost parkování na neoficiálních parkovištích portál Zaletsi.cz nijak nezodpovídá!

Pokud máte nějaké otázky nebo další tipy a zkušenost kde zaparkovat u letiště Pardubice, dejte nám vědět do komentářů. 🙂

Pokud hledáte levné letenky z Pardubic, mrkněte do našeho vyhledávače nebo sledujte pravidelně zveřejňované letenkové akce!

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 9. 1. 2024
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)