Španělská Andalusie: z Vídně do Malagy
17.8.2023

Španělská Andalusie: z Vídně do Malagy

od 963

O této nabídce

Vydejte se za teplem do španělské Andalusie, která vás nadchne svými malebnými městy a přírodou. Letenky z Vídně do Malagy pořídíte u aerolinky Wizz Air za fajn ceny po celý podzim, konkrétně od října do prosince letošního roku. Nejlevnější letenka za 963 Kč vychází například na datum od 21. do 25. listopadu. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu přímo na stránkách aerolinky. Cestujete-li alespoň ve dvou, doporučujeme zakoupení členství, neboť se vám vyplatí již při první zpáteční letence.

S sebou do Malagy si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 720 Kč v jednom směru a za odbavené zavazadlo do 10 kg si připravte příplatek začínající na 602 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Zavlňte se v rytmu flamenca v Andalusii

Sami místní říkají, že Andalusie má od všeho trochu – trochu hor a trochu pláží, trochu lesů, trochu pouště, trochu vody i trochu sněhu. A právě tahle rozmanitost vás naprosto dostane, ráno se můžete prohánět bíle pudrovanými svahy Sierry Nevady a odpoledne už koupat v teplých vodách Středozemního moře. Přičichněte k vůni dálek v Tarifě na úplném jihu, která je vstupní branou okouzlujícího Maroka i mekkou kitesurfingu. Playa de Bolonia je věčně zalitá sluncem a Gibraltar zas hlídaný drzými opicemi. Nechte své nohy bezcílně toulat božskou Málagou, Sevillou tančící v rytmech flamenca i Cádizem proslulým svými karnevaly.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Andalusie toho má tolik k vidění. Mezi těmi nejkrásnějšími místy regionu se budete nejsnadněji pohybovat díky půjčenému autu, které si snadno zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás v listopadu vyjde od 1 836 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Malagy za 963 Kč
Španělská Andalusie: z Vídně do Malagy

Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)