Španělská Andalusie: lednové/únorové letenky z Prahy do Sevilly
15.1.2024

Španělská Andalusie: lednové/únorové letenky z Prahy do Sevilly

od 738

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte ty nejlevnější letenky na jih Pyrenejského poloostrova. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Sevilly (SVQ) na vás čekají již za 738 Kč, a to konkrétně v termínu od 23. do 30. ledna 2024. Ceny letenek v dalších termínech během druhé poloviny ledna a na začátku února se pohybují v rozmezí od 1 do 2 tisíc Kč (viz níže). Zpříjemněte si proto zimní měsíce výletem do španělské Andalusie díky letenkám doslova za pár stovek.

Veškeré informace o letišti v Seville (SVQ), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Máte-li namířeno za slunečními paprsky do Andalusie, můžete využít také levných zpátečních letenek z Prahy do Malagy od 2 858 Kč z dílny domácí aerolinky Smartwings.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: leden & února 2024
 • Příkladové termíny:
  • 16. 20. 1. za 1 471 Kč
  • 23. – 30. 1. za 738 Kč
  • 30. 1.  6. 2. za 1 800 Kč
  • 6. 13. 2. za 2 299 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během zimních měsíců vás týdenní pronájem malého vozu vyjde kolem 2 tisíc Kč.

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Sevilly za 738 Kč

Španělská Andalusie: lednové/únorové letenky z Prahy do Sevilly


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Sevilla (SVQ)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)