Smartwings obnovují přímé lety z Prahy do Dubaje
28.7.2021

Smartwings obnovují přímé lety z Prahy do Dubaje

6 222

O této nabídce

Tuzemská aerolinka Smartwings dnes v tiskové zprávě oznámila své plány na obnovení přímé linky z Prahy do Dubaje. Další přímé letecké spojení z Prahy do Spojených arabských emirátů, momentálně ho nabízí pouze Emirates (Flydubai svou linku obnoví až od 23. září), bude cestovatelům k dispozici od středy 20. října. Dopravce plánuje trasu obsluhovat každý den.

Nejlevnější letenky z Prahy do Dubaje pořídíte krátce po znovuobnovení provozu, tj. na konci měsíce října – za 6 222 Kč. Cena zpátečních letenek na termíny od listopadu dále vyskočí na 7 802 Kč. To je ale stále přijatelnější cena, než na trase nabízí konkurenční dopravci z Perského zálivu. A právě za tuto cenu si z Prahy do Dubaje můžete zaletět i na Vánoce či Nový rok, tedy nejexponovanější období během celého roku. Skvěle

  • Příkladový termín za 6 222 Kč: 21. – 28. října >> REZERVUJ ZDE
  • Dubaj přes vánoční svátky za 7 802 Kč: 23. prosince – 4. ledna >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Na začátek je třeba uvést, že termín vaší potenciální cesty je ještě poměrně daleko. Tudíž je aktuálně platná opatření třeba brát s rezervou, mohou se ještě změnit. Na druhou stranu nepředpokládáme, že by se měla výrazněji zpřísňovat.

Cesta do Dubaje

Před cestou do Dubaje jsou všichni cestovatelé povinni doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a disponovat staženou aplikací DXB Smart App. Výjimku mají děti do 12 let. Aktuálně po příletu do Dubaje musíte také absolvovat další PCR test, tentokráte ale již na náklady místní samosprávy. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Abú Dhabí.

Návraty do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené arabské emiráty jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit do Dubaje?

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Dubaji se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. S rezervací bydla vám ještě doporučujeme počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do podzimu, resp. zimy zbývá času dost…

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 6 222 Kč

Smartwings obnovují přímé lety z Prahy do Dubaje


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)