Skvělá akce: Seychelské ostrovy s Turkish Airlines
16.8.2022

Skvělá akce: Seychelské ostrovy s Turkish Airlines

od 7 985

O této nabídce

V podání tureckých aerolinek je to dneska opravu jízda! Odpoledne jsme vám přinesli tip na skvělé letenky z Prahy do Istanbulu s Pegasus Airlines za 1 154 Kč a nyní přichází pecková akce od Turkish Airlines. Jedna z nejkvalitnějších leteckých společností nyní nabízí akční letenky na Seychelské ostrovy. V případě odletu z Milána vás vyjdou zpáteční letenky na Seychely na zcela ojedinělou cenu 7 985 Kč (přískoky z Prahy do Milána pořídíte kolem tisícovky – u easyJetu a Wizz Airu). Pohodlnější odlet z Vídně pak přinese taktéž nádhernou cenovku 11 360 Kč!

Turkish Airlines mají tradičně štědrou zavazadlovou politiku, když k přepravě nabízí hned 2 ks odbavených zavazadel (celkem 46 kg k odbavení). Cestou na ostrovy v Indickém oceánu i zpět vás pak čeká jeden klidný přestup v Istanbulu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Seychely

Před cestou na Seychely je potřeba disponovat jedním z dokladů bezinfekčnosti – očkování / uzdravení / negativní test (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář, cestovní pojištění a rezervace certifikovaného ubytování.

Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Seychely“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

PS: Nezapomeňte, že váš hotel musí disponovat příslušnou certifikací (viz tento seznam ubytovacích zařízení).

Náhled letenky z Milána na Seychelské ostrovy za 7 985 Kč
Skvělá akce: Seychelské ostrovy s Turkish Airlines
Náhled letenky z Vídně na Seychelské ostrovy za 11 360 Kč

Skvělá akce: Seychelské ostrovy s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)