Turecko: z Prahy do Istanbulu za skvělou cenu
16.8.2022

Turecko: z Prahy do Istanbulu za skvělou cenu

1 154

O této nabídce

S moc hezkou promo akcí přichází turecká nízkonákladová aerolinka Pegasus! V jejím rezervačním systému můžete až do zítra (nebo vyprodání) ulovit zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu za 1 154 Kč. To je dlouhodobě nejnižší cena, za níž se dají letenky z Prahy do Turecka pořídit. Jedinou podmínkou je být členem věrnostního programu s názvem BolBol – registrace je však zdarma a zabere pár minut. Využijte levných letenek do Istanbulu a zároveň tamější vysoké inflace. Tento výlet bude celý doslova za pár kaček!

Promo akce platí do zítřejší půlnoci (tureckého času) a termíny jsou dostupné po čas podzimních a zimních měsíců (od listopadu do konce března 2023). Podívejte se na kompletní podmínky akce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Pegasus
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (max. rozměry: 55 × 40 × 20 cm)
 • Platnost akce: do 17. srpna 2022
 • Dostupnost: 1. listopadu 2022 – 25. března 2023
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 17. 12.
  • 11. – 16. 1.
  • 7. – 11. 2.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá do Istanbulu

Pluju po Evropě, pluju po Evropě… a už pluju po Asii… To lze směle konstatovat během dobytí Istanbulu při plavbě po Bosporu. Je nádherný, originální a mimořádně kontrastní. Evropská část totiž mnohem více připomíná Asii a naopak. Zatímco v Evropě se s dalšími miliony lidí ztrácíte v uličkách Velkého bazaru či bazaru s kořením prošpikovaným vůní orientu, žasnete při pohledu na Modrou mešitu se šesti minarety, noříte se pod zem v Basilica Cistern, kde bez následků hledíte do očí hlavě Medúzy, v Asii pak šplháte na Galatskou věž a oddychujete na kopci Camlica s vyhlídkou na město, kde není ani noha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Istanbulu za 1 154 Kč

Turecko: z Prahy do Istanbulu za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)