Sicílie: z Prahy do Katánie v únoru nebo březnu
27.1.2023

Sicílie: z Prahy do Katánie v únoru nebo březnu

880

O této nabídce

Levné letenky na Sicílii ulovíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Prahy do Katánie, ležící pod známou sopkou Etna, pořídíte za ceny začínají na 880 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé musí počítat s cenami od 1 358 Kč). Na východní pobřeží Sicílie se můžete díky těmto levným letenkám vydat během února nebo v první polovině března. Nejlevnější termíny připadají na úterní rotace. K dispozici je ale také několik kratších termínů od nedělního poledne do úterního večera.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během zimních měsíců vyjde pronájem malého auťáku na Sicílii doslova na pár kaček – ceny začínají na 300 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 880 Kč

Sicílie: z Prahy do Katánie v únoru nebo březnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)