Sicílie: z Bratislavy do Trapani v mnoha jarních termínech
20.3.2022

Sicílie: z Bratislavy do Trapani v mnoha jarních termínech

398

O této nabídce

Již příští víkend začne platit letní letový řád, který s sebou přinese obnovení mnoha sezonních linek. Jednou takovou je také ta z Bratislavy do Trapani na Sicílii, která na rozdíl od spojení z Prahy bude právě o nadcházejícím víkendu obnovena. A cestovatelé se mohou těšit na velmi levné letenky! Ty nejlevnější z Bratislavy do Trapani pořídíte již s odletem příští neděli za skvělých 398 Kč! Nicméně zpáteční letenky na stokorunové částky na vás v rezervačním systému aerolinky Ryanair čekají prakticky po celé jaro – od dubna až do června. Pro úplnost dodáme, že linka bude obsluhována 2× týdně (čtvrtky a neděle).

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k přísnějším opatřením na místě, ale rozhodně doporučujeme jednu z prvních variant. Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 došlo k úpravě pravidel návratu do ČR, v případě návratu ze zemí Evropské unie již není nutné předkládat příjezdový formulář ani doklady bezinfekčnosti.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sicílie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v příkladovém termínu vyjde na cca 600 Kč/den.

Náhled letenky z Bratislavy do Trapani za 398  Kč
Sicílie: z Bratislavy do Trapani v mnoha jarních termínech

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)