Sicílie: Katánie z Prahy na listopadové prodloužené víkendy
3.11.2021

Sicílie: Katánie z Prahy na listopadové prodloužené víkendy

od 728

O této nabídce

Maďarský dopravce Wizz Air ponechává v listopadovém provozu pouze čtveřici linek z Prahy. I nadále se bude létat na východní pobřeží italského ostrova Sicílie. Linka z Prahy do Katánie bude obsluhována 2× týdně (úterky a soboty). A právě přívětivé rotace vybízí k plánování prodlouženého víkendu na Sicílii. Nejlevnější letenky z Prahy do Katánie ulovíte za 728 Kč v termínu od 20. do 23. listopadu.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ve srovnání s letními měsíci se ceny pronájmu vozů pohybují v příjemnějších hladinách a příkladovém termínu vás půjčení malého auta vyjde na cca 1 000 Kč / prodloužený víkend.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 728 Kč

Sicílie: Katánie z Prahy na listopadové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)