Severozápad USA: do Seattlu z Berlína a Mnichova
10.6.2022

Severozápad USA: do Seattlu z Berlína a Mnichova

8 937

O této nabídce

S pěknou akcí na letenky do Severní Ameriky přichází aerolinka Finnair. V její nabídce dnes ulovíte lákavé letenky na severozápad Spojených států amerických – do státu Washington. Zpáteční letenky z Berlína nebo Mnichova do Seattlu během září a října jsou k dostání za hezkou cenu 8 937 Kč!

Základní tarif „Economy Light“ obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla s limitem 8 kg. Pokud byste potřebovali cestovat se zavazadlem odbaveným (á 23 kg), bude třeba letenky zakoupit ve vyšším tarifu za příplatek á 50 €/směr. Routing zahrnuje jeden pohodový přestup ve finských Helsinkách v obou směrech.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na severozápadě Spojených amerických států se vaším nezastupitelným pomocníkem při zdolávání jednotlivých národních parků a nejen jich určitě stane vlastní kára. Nenechte nic náhodě a mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Berlína do Seattlu za 8 937 Kč

Severozápad USA: do Seattlu z Berlína a Mnichova


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Helsinky – Vantaa (HEL)

Letiště Mnichov (MUC)

Finnair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)