Severní Vietnam: akční letenky z Mnichova do Hanoje
9.4.2024

Severní Vietnam: akční letenky z Mnichova do Hanoje

10 191

O této nabídce

Jihovýchodní Asie je prostě srdcová záležitost pro každého cestovatele. Pokud jste ještě nebyli v severním Vietnamu, rozhodně si do něj naplánujte svou další cestu. Skvělou příležitost k lovu akčních letenek z Mnichova do Hanoje si připravila aerolinka Air China, díky které je pořídíte za 10 191 Kč na několik termínů v květnu. Za cenovku 11 836 Kč pak máte větší výběr nejen v květnu, ale i během června. Nechte se okouzlit Vietnamem například v termínu od 7. do 22. května. Po cestě vás čeká jeden přestup v Pekingu, který můžete využít i k návštěvě města.

Příjemnou zprávou je, že v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu čínské aerolinky si s sebou vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů se můžete těšit na nabídku nápojů i teplého občerstvení.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ve Vietnamu si na své přijde každý

Neexistuje lepší startovní místo na poznávání této nádherné země než Hanoj, autentická hlavní metropole s výhodnou polohou pro poznávání koutů severního Vietnamu. Vyrazit můžete na sever do Halong Bay, oblasti s krasovými ostrůvky zapsané na seznamu UNESCO, nebo na jih do oblasti Tam Coc, která vás uchvátí malebnou krasovou krajinou. No a nebo se můžete vydat na západ do Sapy, oblasti Ha Giang apod. Než ale zmizíte z této metropole, nevynechejte návštěvu některé z kaváren s dětskými sesličkami a dejte si výbornou vietnamskou kávu a pozorujte každodenní ruch – zamilujete se nejen do té kávy, ale do vietnamského stylu života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Vietnamu a přestup v Číně

Před cestou si vyřiďte turistické vízum, které je dostupné online na této stránce. Více informací o podmínkách vstupu najdete v našem průvodci. 

Hlavní město Číny můžete navštívit bez jakékoliv byrokracie, máte totiž nárok na tranzitní vízum zdarma. Více najdete na naší stránce.

Náhled letenky z Mnichova do Hanoje za 10 191 Kč

Severní Vietnam: akční letenky z Mnichova do Hanoje


Bude se hodit

Letiště Hanoj (HAN)

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)