Severní Makedonie – z Vídně k jezeru Ohrid
4.2.2022

Severní Makedonie – z Vídně k jezeru Ohrid

729

O této nabídce

Levné letenky do Severní Makedonie ke krásnému jezeru Ohrid ulovíte v rezervačním systému růžové aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně do Ohridu vyjdou na 729 Kč. Nejlevnější letenky pořídíte na přelomu března a dubna, o trochu vyšší cenová relace na vás čeká na přelomu dubna a května. Létat se na trase bude 2× týdně – soboty a úterky. Vždy tak máte na výběr z kratšího výletu na prodloužený víkend a delšího pobytu na celý týden (úterý – úterý).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset trochu pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Severní Makedonie

Při cestě do Severní Makedonie vám postačí negativní test nebo doklad o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Severní Makedonie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Severní Makedonie

Severní Makedonie, donedávna jen Makedonie, je dosud neodhalenou perlou Balkánu. Je hornatým státem s krásnými vrcholy a snad ještě krásnějšími výhledy z nich, zdobená jezery a smaragdově zelenými lesy. Severní Makedonie je stará, starodávná. Pamatuje časy dlouho před narozením Krista, její památky vás do těch dob přenesou. Malebné město Ohrid kdysi mívalo 365 kostelů, pro každý den v roce jeden, to proto se mu říká Jeruzalém Balkánu. Severomakedonské Skopje je městem s duchem a jedinečnou atmosférou. Řeka Vardar jej rozděluje na muslimský sever a křesťanský jih, z blízké hory Vodno na město shlíží jako majestátní ochránce úchvatný Kříž tisíciletí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V Severní Makedonii se vám neoddiskutovatelně bude hodit vlastní auto. Díky němu získáte v poznávání této balkánské země naprostou svobodu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého auta na prodloužený víkend vyjde cca na 2 000 Kč.

Náhled letenky z  Vídně do Skopje za 729 Kč

Severní Makedonie – z Vídně k jezeru Ohrid


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)