Severní Makedonie: z Bratislavy do Skopje
25.2.2022

Severní Makedonie: z Bratislavy do Skopje

743

O této nabídce

Jako ideální destinace ke kratšímu jarnímu výletu se jeví Severní Makedonie! O to více, když nyní v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Airu ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy do Skopje za parádní cenu 743 Kč. Spojení mezi slovenským a severomakedonským hlavním městem bude obnovena od března. Nejlevnější letenky do Skopje poté pořídíte během dubna nebo na začátku května. Na trase se bude létat 2× týdně (ve středu a v neděli – vždy ve večerních hodinách).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Severní Makedonie

Při cestě do Severní Makedonie vám postačí negativní test nebo doklad o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České Republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Severní Makedonie

Vysoko položená zem, vrcholky pokryté bílou peřinou, mezi nimi průzračná jezera a opuštěné kláštery s magickým duchem. O Makedonii se v dějepisu učil každý, ale jen málokdo se do téhle úchvatné země vydá. Proto je plná dosud neobjevených tajemství a nádherných výhledů, které tu jsou jen a pouze pro vás. Objevujte panenskou přírodu i historická města, město Ohrid hraje veselou hudbou a Skopje je zase nesmírně bohaté na památky. Přes vodu řeky Vardar tady na sebe hledí pravoslavné kostely a mešity s vysokými minarety, v naprostém míru a souznění.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V Severní Makedonii se vám neoddiskutovatelně bude hodit vlastní auto. Díky němu získáte v poznávání této balkánské země naprostou svobodu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého auta na prodloužený víkend vyjde cca na 2 000 Kč.

Náhled letenky z Bratislavy do Skopje za 743 Kč

Severní Makedonie: z Bratislavy do Skopje


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)