Severní Makedonie: levné březnové letenky z Vídně do Ohridu
19.2.2024

Severní Makedonie: levné březnové letenky z Vídně do Ohridu

458

O této nabídce

Nemáte plány na nejbližší týdny? Využijte zlevněných letenek do Severní Makedonie a vypravte se na výlet směrem Balkán! V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Ohridu (OHD) ke stejnojmennému jezeru za ceny od 458 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za letenky zaplatí o pár stokorun více). Spojení je v provozu 3× týdně, proto můžete do Severní Makedonie vyrazit na prodloužený víkend od soboty do úterý nebo klidně na delší pobyt (lety jsou operovány ještě ve čtvrtek) – vždy se jedná o ranní rotace.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V Severní Makedonii se vám neoddiskutovatelně bude hodit vlastní auto. Díky němu získáte v poznávání této balkánské země naprostou svobodu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého auta vyjde na přelomu zimy a jara na cca 500 Kč/den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Severní Makedonie

Cestování do Severní Makedonie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

Náhled letenky z Vídně do Ohridu za 458 Kč

Severní Makedonie: levné březnové letenky z Vídně do Ohridu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)