Severní Itálie: Bergamo z Brna
18.9.2023

Severní Itálie: Bergamo z Brna

od 758

O této nabídce

Vydejte se na říjnový výlet k alpským jezerům v severní Itálii. Do města Bergamo se dostanete levně z Brna díky aerolince Ryanair. V jejím rezervačním systému ulovíte říjnové letenky od 758 Kč. Za tuto cenu pořídíte termín s odletem 16. a návratem 20. října. Rotace připadají na pondělí a pátek, kdy pěkně vychází i termíny na prodloužené víkendy.

Zdarma si s sebou vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Příplatek za větší kabinové zavazadlo začíná na 336 Kč / směr a zakoupíte si ho v rámci služby Priority. Za odbavené zavazadlo do 10 kg zaplatíte od 311 Kč v jednom směru.

Severní Itálie vás uchvátí

Mezi skalnatými kopci a středověkými městečky na severu Itálie, pod stíny palem a olivovníků, je rozlité průzračné jezero Lago di Garda. Mezitím co na přilehlých stráních dozrává víno a šťavnaté citrusy, tahle úchvatná lokalita nabízí svým návštěvníkům na co si jen vzpomenou. Voda vábí ke koupání i windsurfingu a táhlé pláže k odpočinku, hory volají turisty a horolezce. Nesmírně nádherná zvlněná krajina je mekkou cyklistů a nebem létají paraglidisti. To vše jak kdyby kropené rozkošnými rybářskými vesničkami, přehlídkou hradů a dávných zřícenin, románskými městy s malebnými uličkami a vynikajícím italským jídlem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prozkoumejte alpská údolí, průzračná jezera a malebná městečka severní Itálie pomocí půjčeného auta. To si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás v říjnu vyjde od 336 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Brna do Bergama za 758 Kč
Severní Itálie: Bergamo z Brna


Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Milán Bergamo (BGY)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)