Severní Island z Prahy během letních prázdnin
22.3.2023

Severní Island z Prahy během letních prázdnin

6 939

O této nabídce

Pro milovníky přírody si připravila aerolinka Swiss International Air Lines příjemné zprávy. Nabízí totiž letenky na severní Island z Prahy za 6 939 Kč, a to v hlavní sezóně – tedy během letních prázdnin v červenci a srpnu. Příkladovým termínem budiž odlet 14. a návrat 22. července. Cílovou destinací na Islandu pro vás bude netradičně město Akureyri ležící v severní části ostrova. Jedná se zároveň o letošní novinku v nabídce švýcarských aerolinek. Proto míříte-li primárně za poznáváním severu ostrova, jde jistě o velmi zajímavou alternativu ke standardní nabídce letenek do Keflavíku.

V obou směrech vás vždy čeká jeden přestup v Curychu (ZHR). Lety z Prahy do Curychu jsou operovány aerolinkami Helvetic Airways a Swiss Airlines. Spojení ze Švýcarska na sever Evropy poté s jejich dceřinou společností, Edelweiss Air.

Dalším super benefitem této nabídky je odbavené zavazadlo do 23 kg v ceně. Dále si s sebou můžete vzít i příručák o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc. Během letu se můžete těšit i na drobné občerstvení i nápoje zdarma.

Podmínky pro cestování

Cesty na Island

Na Islandu již neplatí žádná opatření spojena s nemocí COVID-19. Pro aktuální informace a opatření navštivte naši stránku „Koronavirus na Islandu“.

I transit ve Švýcarsku je zcela volný. Vše potřebné naleznete na naši stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Dechberoucí země ohně a ledu

Přírodní krásy na Islandu nabízí mix toho nejkrásnějšího z Norska, Skotska, Irska a Nového Zélandu. Aktivní sopky, horké geotermální prameny a gejzíry, majestátní ledovce, vysoké hory, zelené louky a masivní vodopády – to vše pohromadě na jednom ostrově. Velkou výhodou je také samozřejmě 24hodinové sluneční světlo, díky kterému nejste omezeni v poznávání místní krajiny (maximálně vlastní únavou). Turismus se zde začíná čím dál tím více regulovat, tak sem vyrazte, dokud to jde!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jak se jednodušeji pohybovat po Islandu než půjčeným autem? Káru dle svých snů si vyberete v naší autopůjčovně. Dopředu je však nutné avizovat, že půjčení byť menšího auta není v letních měsících levnou záležitostí. V příkladovém termínu vás pronájem vyjde od 18 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy na Island za 6 939 Kč
Severní Island z Prahy během letních prázdnin


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)