Saúdská Arábie: z Prahy do Džiddy za skvělou cenu
30.5.2022

Saúdská Arábie: z Prahy do Džiddy za skvělou cenu

5 825

O této nabídce

Staňte se cestovatelskými pionýry a vyrazte objevovat krásy Saúdské Arábie dříve, než tamější prostředí promění masový turistický ruch. Využijte dnešní promo akce řecké aerolinky Aegean, která slaví narozeniny a nabízí letenky s 50% slevou. Zpáteční letenky z Prahy do saúdskoarabské Džiddy ležící na pobřeží Rudého moře pořídíte za skvělou cenu 5 825 Kč. O pár stovek dražší je potom open-jaw skládačka s příletem do hlavního města Rijádu a návratem právě z Džiddy. Základní tarif „Saver“ obsahuje dokonce i odbavené zavazadlo á 23 kg. Termíny jsou dostupné od listopadu 2022 do března 2023 – tedy v ideální době, kdy na Arabský poloostrov vyrazit.

PS: Se Saúdskou Arábií máme bohaté zkušenosti. Jirka ji, roce 2019 – tedy krátce po jejím otevření turistům, projel autem (viz jeho cestopisy: Saúdská I, Saúdská II), zatímco Tonda v ní strávil dva týdny na přelomu letošního dubna a května a cestoval stopem + veřejnou dopravou. Pokud vás cokoliv k zajímá, stačí se zeptat v komentářích. 🙂

Podmínky pro cestování

Cesta do Saúdské Arábie

Před cestou do Saúdské Arábie je nutné vyplnit formulář Muqeem a disponovat turistickým vízem (to je vydáváno v balíčku s cestovním pojištěním) – cena balíčku á 540 SAR neboli 3 300 Kč. Na místě se vám bude také hodit očkovací certifikát, vč. dokladu o absolvovaném boosteru.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Saúdské Arábii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Saúdská Arábie je velmi rozlehlá země a při její návštěvě se vám určitě bude hodit vlastní auto. Nenechte nic náhodě a zarezervujte si dopředu svého parťáka na cesty v naší autopůjčovně.

Nevyberete-li si z nabídky velkých světových půjčoven, můžete zkusit ty lokální:  Yelo, Hanco nebo Key.

Náhled letenky z Prahy do Džiddy za 5 825 Kč

Saúdská Arábie: z Prahy do Džiddy za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)