San Salvador z Mnichova
19.1.2023

San Salvador z Mnichova

11 307

O této nabídce

Už jste někdy slyšeli o El Salvadoru? Maličké středoamerické zemi téměř nepoznamenané turismem, která nabízí nepřeberné množství krásných pralesů, pláží i památky mayské civilizace? Zaleť si do Salvadoru poznat jeho bohatství osobně – aerolinie Air Canada nyní nabízí zpáteční letenky z Mnichova do San Salvadoru za výhodnou cenu 11 307 Kč. Za tuto cenovku zakoupíte hned několik dubnových termínů včetně velikonočního termínu 6. až 12. dubna. Routing obsahuje přestup v kanadském Torontu.

V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou kabinových zavazadel na osobu: většího o rozměrech do 55 x 40 x 23 cm a druhého do 43 x 33 x 16 cm, obě bez hmotnostního limitu.

Podmínky pro cestování

Cestování do Salvadoru

Cestování do Salvadoru je v souvislosti s epidemií COVID-19 BEZ RESTRIKCÍ – není tedy nutné splňovat žádné speciální podmínky. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v Salvadoru.

Kvůli tranzitu na kanadském letišti nezapomeňte na elektronickou registraci eTA. 

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do San Salvadoru

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

El Salvador – perla Střední Ameriky

Staňte se cestovatelskými pionýry a objevte téměř nepoznané krásy maličké středoamerické země El Salvador – doslova „Spasitel“. Pobřeží omývané Tichým oceánem je surfařskou mekkou a zároveň rájem potápěčů, na chráněných plážích dokonce můžete pozorovat kladení vajíček mořských želv. Díky své poloze na Ohnivém kruhu je El Salvador ale především zemí sopek a nádherných procházek zvlněnou krajinou, výstup na Santa Anu rozhodně nesmí chybět ve vašem itineráři. Zdejší pralesy jsou obývané velkými savci a pestrobarevnými motýly, a pokud vás kromě panenské přírody láká i bohatá historie, nechte se ohromit úchvatným dědictvím starých Mayů.

Ubytování v Salvadoru

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking nebo AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pro jistotu vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do Salvadoru z Mnichova

San Salvador z Mnichova

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)