SAE: z Prahy do Šardžá od listopadu do března
17.8.2023

SAE: z Prahy do Šardžá od listopadu do března

6 047

O této nabídce

Chcete spatřit nejvyšší budovu světa? Zalyžovat si v poušti? A další šílenosti? Pokud ano, využijte akčních letenek aerolinky Pegasus Airlines. Díky ní si zaletíte z Prahy do Šardžá, které leží od Dubaje co by kamenem dohodil. Letenky pořídíte za 6 047 Kč od listopadu až do března příštího roku. Termíny jsou k mání na týden i na kratší pobyty v Emirátech, například od 8. do 14. prosince. Po cestě vás vždy čeká jeden pohodový přestup v tureckém Istanbulu – na letišti Sabiha Gökcen (SAW).

Na palubu Pegasus Airlines si vezmete příruční zavazadlo o max. rozměrech 55 × 40 × 20 cm. Příplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg vás vyjde na 915 Kč/směr. Občerstvení na palubě je pouze na prodej.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Emirátů za nevšedními zážitky

V SAE žije asi milion původních obyvatel a všichni jsou pekelně bohatí! Historii příliš bohatou nemají, snad proto šokují planetu světovými nej… Chcete jich vidět nejvíc? Navštivte Dubaj, město se Sheikh Zayed Road lemovanou nespočtem mrakodrapů, s plachetnicí Burj Al Arab – nejluxusnějším hotelem světa, či Burdž Chalifou, stále nejvyšší budovou světa. Vysoké jsou tu také teploty, před nimiž se lze ukrýt v Ski Dubai – obřím lyžařském areálu nebo největším akváriu na světě v Dubai Mall – největším nákupáku světa, kde se za velmi nízké ceny dají ulovit ty největší skvosty. Užijte si město s nejvíce nej… na světě! Užijte si Emiráty!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Emirátů

Cesty do SAE jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Náhled letenky z Prahy do Šardžá za 6 047 Kč
SAE: z Prahy do Šardžá od listopadu do března

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)