Ryanair: výprodej letenek z Prahy do Itálie
12.8.2021

Ryanair: výprodej letenek z Prahy do Itálie

718

O této nabídce

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair dnes přichází se lákavou akcí na letenek z Prahy, kterou lze také pracovně pojmenovat „výprodej letenek do Itálie“. Nízké ceny, které v rezervačním systému aerolinky začínají na 718 Kč za zpáteční letenku, ulovíte na trasách z Prahy do Benátek, Bergama, Pisy a Pescary. Akce platí pouze dnes, tj. 12. srpna, a vztahuje se na lety z Prahy do zmiňovaných destinací během září a října.

Do všech destinací létá dopravce několikrát týdně a díky četné frekvenci letů si můžete naplánovat výlet na podzimní prodloužený víkend takřka do všech italských měst v nabídce výše. V případě Benátek a Pescary od pátku do pondělí, do Bergama (např. k jezeru Garda) je to jen na vás, neboť se létá každý den kromě středy, a v případě Pisy od sobotního večera / nedělního poledne do úterý.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na území Itálie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bergama za 718 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Milán Bergamo (BGY)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)