Rumunsko: z Prahy do Bukurešti
6.2.2024

Rumunsko: z Prahy do Bukurešti

od 733

O této nabídce

Ulovte si jedny z posledních levných letenek z Prahy do rumunského hlavního města Bukurešti. Na této lince létá aerolinka Wizz Air, kdy spojení ukončí s příchodem letního letového řádu, tedy na začátku dubna. Nyní jsou zpáteční letenky k mání od 733 Kč, a to zpravidla na týdenní pobyty v únoru a březnu. Poznejte Rumunsko například v termínu od 13. do 20. března.

Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně máte přepravu jednoho příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 1 156 Kč v jednom směru v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 825 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Poznejte tajemné Rumunsko

Rumunsko je zemí tajemnou, protože má Transylvánii, hrad Bran a hraběte Drákulu, jehož „kolegy“ tady prý lze potkat dodnes. Zemí s překrásnou přírodou a třinácti národními parky, z nich jsou tři – Delta Dunaje, Rodna a Retezat na seznamu Unesco. Zemí dobrodružnou, protože má Karpaty s nekonečnými pláněmi, stády ovcí a koz a 2544 metrů vysokou horu Moldoveanu. Je zemí povznášející, protože má „Cestu světa“ – jednu z nejkrásnějších silničních cest planety. Zemí nám velmi blízkou, protože ve vesnicích Rovensko, Šumice, Svatá Helena se hravě domluvíte česky. Je zemí, která z vás, jako za starých časů, vysaje všechny pochybnosti o tom, že ji není nutné navštívit.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a poznejte to nejlepší, co Rumunsko nabízí. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od neskutečných 400 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Do Rumunska se podíváte bez testu i očkování. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Náhled letenky z Prahy do Bukurešti za 733 Kč
Rumunsko: z Prahy do Bukurešti


Bude se hodit

Letiště Bukurešť (OTP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)