Rumunsko: z Prahy do Bukurešti v květnu a červnu
11.4.2023

Rumunsko: z Prahy do Bukurešti v květnu a červnu

od 780

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte levné letenky do Rumunska. Maďarská letecká společnost se po krachu rumunského Blue Airu výrazněji etablovala právě na vyklizených pozicích v Rumunsku, z čehož mohou profitovat i čeští cestovatelé. Nejlevnější letenky z Prahy do Bukurešti aktuálně pořídíte za 780 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si budou muset pár stokorun připlatit) v termínu od 14. do 19. června. Ceny letenek ve všech příkladových termínech vypsaných výše se pohybují v hladinách do dvou tisíc Kč.

Díky vícero týdenním rotacím se do Rumunska můžete vypravit čistě na prodloužený víkend od pátku do pondělí nebo klidně na celý týden (především v květnu, kdy využijete i státních svátků), během něhož procestujete podstatnou část země.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bukurešti za 780 Kč

Rumunsko: z Prahy do Bukurešti v květnu a červnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)